عادل طالبی

آن‌هایی که در حوزه کسب و کارهای آنلاین فعالیت می‌کنند، نام «عادل طالبی» را شنیده‌اند. او، یکی از فعالان حوزه کسب و کارهای آنلاین و استارتاپی است. به گفته خودش، اعتیاد به کار با کامپیوتر را از دوران دبیرستان با خود داشته و کار خود را از کدنویسی و برنامه نویسی شروع کرده.

البته، چند سالی هست که تمرکز خود را روی کسب و کار دیجیتال گذاشته. راه انداختن و ادامه دادن یک کسب و کار در فضای آنلاین هم بدون محتوا شدنی نیست.

در دومین کنفرانس بازاریابی محتوایی، مثل دوره قبل، عادل طالبی همراه کنفرانس است و می‌خواهد درباره «محتوای آموزش» و «آموزش محتوا» از تجربیات و نظرات خودش بگوید. قبل از حضور او در کنفرانس بازاریابی محتوایی، شاید برایتان جالب باشد نظر عادل طالبی را درباره برخی موضوعات این حوزه بدانید.


عادل طالبی درباره محتوا و بازاریابی محتوایی چه فکری می‌کند؟

محتوا، خونِ در جریان، در رگ‌های کسب و کار در فضای آنلاین است.

عادل طالبی چگونه در مسیر محتوا قرار گرفت؟

به زور! سئو می‌کرد. تا وقتی با تکنیک می‌شد سئو کرد، با تکنیک سئو کرد. بعد که گوگل عوض شد و به محتوا اهمیت داد، او هم عوض شد و محتوا بازی را شروع کرد.

چرا بازاریابی محتوا؟

چرا بازاریابی محتوا نه؟

موضوع سخنرانی عادل طالبی در دومین کنفرانس بازاریابی محتوایی چیست؟

آموزش بازاریابی محتوایی و چند نقطه نظر شخصی. آیا هر کسی می‌تواند آموزش بدهد؟ شروط لازم یا کافی برای آموزش دادن در حوزه محتوا چیست؟ چگونه می‌توان صلاحیت آموزش دهنده در حوزۀ محتوا (یا هر حوزه دیگری در فضای دیجیتال) را ارزیابی کرد؟